RBD fantastic 6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD fantastic 6

Dobrodosli na RBD i REBELDE forum
 
HomeHome  PortalPortal  ТражиТражи  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Wwiicceewwii

Go down 
+4
***Anny 4ever***
Cool girl
Admin
NANCY
8 posters
АуторПорука
NANCY
Admin
Admin
NANCY


Број порука : 366
Join date : 18.02.2008
Age : 29
Локација : con ANYY Y PONCHO a Mexico

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:23 pm

Owde pisite wicewe da se zajedno slatko nasmejemo
Назад на врх Go down
NANCY
Admin
Admin
NANCY


Број порука : 366
Join date : 18.02.2008
Age : 29
Локација : con ANYY Y PONCHO a Mexico

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:25 pm

Ewo jednog
Pricaju Nikolic i zena:
-Zeno dodji da wodis ljubaw sa pretsednikom
-Sta?Da idem kod Tadica ili ce on doci kod nas???

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Hehe
Назад на врх Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Број порука : 34
Join date : 07.02.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 7:01 pm

XEXEXEEXEXEEXEX
Назад на врх Go down
http://extrarbdrebelde.niceboard.net
Cool girl
Admin
Admin
Cool girl


Број порука : 345
Join date : 07.02.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 7:03 pm

XE XE extra je!!!!!!!
Назад на врх Go down
NANCY
Admin
Admin
NANCY


Број порука : 366
Join date : 18.02.2008
Age : 29
Локација : con ANYY Y PONCHO a Mexico

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 9:38 pm

Ewo jos jednog:
Lete dwa komarca iznad pijanog coweka
-Ajde ujedi ga
-Ne hwala ne pijem dok wozim
Назад на врх Go down
Cool girl
Admin
Admin
Cool girl


Број порука : 345
Join date : 07.02.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 1:33 pm

Xe xe xe extra je!!!!!!!!!!!!
Назад на врх Go down
Cool girl
Admin
Admin
Cool girl


Број порука : 345
Join date : 07.02.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 7:29 pm

SETAJU DVE CACKALICE ULICOM I SRETNU JEZA PA CE JEDNA VIDIS MOGLESMO AUTOBOSOM
Назад на врх Go down
***Anny 4ever***
Moderator
Moderator
***Anny 4ever***


Број порука : 251
Join date : 08.03.2008
Age : 29
Локација : Siempre con Anahi y Poncho

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 3:43 pm

xe xe, e to sam negde procitala!!!
Dobili Pirocan i Pirocanka dete,
jednog dana dete trazi bonbonu i ovi mu kupe!
posle 10 dana kaze Pirocan:
- Ajde sad da mu skinemo celofan!
Назад на врх Go down
Cool girl
Admin
Admin
Cool girl


Број порука : 345
Join date : 07.02.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 5:28 pm

xe xe
Назад на врх Go down
Cool girl
Admin
Admin
Cool girl


Број порука : 345
Join date : 07.02.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:03 pm

taj sam fic procitala u bravu a bravo novine ne propustam ni jedan broj!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Назад на врх Go down
***Anny 4ever***
Moderator
Moderator
***Anny 4ever***


Број порука : 251
Join date : 08.03.2008
Age : 29
Локација : Siempre con Anahi y Poncho

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 11:14 am

Da, ja sam u OK-u bilo davno ali sam ga zapamtila jer mi se svideo!
Назад на врх Go down
Cool girl
Admin
Admin
Cool girl


Број порука : 345
Join date : 07.02.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 5:16 pm

DA
Назад на врх Go down
#$L@K!#
Admin
Admin
#$L@K!#


Број порука : 106
Join date : 13.04.2008
Локација : elite way school

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 2:55 pm

1. Englez, vrseci svoju bracnu duznost, prenu se i upita suprugu : -Draga, jesam li te mozda povrjedio? -Nisi. -Pa zasto si se onda pomjerila?

2.Razgovaraju dva prijatelja u kafani u kasne sate...-E mogu ti reci da od moje zene nema ruznijeg stvorenja na svjetu! -Ne vjerujem, jer kada bi se uporedila sa mojom, ko zna kakav bi rezultat ispao? -E, hajmo kod mene pa da se sam uvjeris na licu mjesta! I odu oni kod tog prijatelja koji, dok jos nisu ni presli prag, doziva svoju zenu: -Mila... mozes li da dodjes na trenutak? -Jel da metnem masku? -Ma jok, necu da te tucam, nego samo da te pokazem!

3. Bio jedan covjek MNOOOGOO bogat i dodju novinari i pitaju ga kako je stekao pare. On pocne pricu: Nadjem jednu iglu pa ocistim ... i tako trampim se sa 100 novih za 200 starih. .......... I onda mi umre tetka milijarderka i ja nasljedim sav novac.

4. Sta muhi zadnje proleti kroz glavu kad udari u sofersajbnu? Njeno dupe.

5. Jeste li culi za UBIJAJUCU salu? Ispricana je petorici ljudi od kojih su dvojica bili drotovii... Trojica su odmah umrli, drotovi dvije nedelje kasnije.

6. A: Kad samo pomislim da mi se zena vraca sa zimovanja za 2 nedelje... B: A jel' vec dugo tamo? A: Nije, sutra odlazi...

7.Jesen. Dva cistaca pred zgradom Ministarstva skupljaju opalo lisce i papire koje su pobacali prolaznici.U jednom trenutku dune vjetar i odnese komad papira kroz prozor pravo na ministrov sto. Cistac udje u zgradu i ode u kancelariju po papir, ali se nakon par trenutaka vrati i uzdahnu: -Kasno , ministar ga je vec potpisao.

8. U Birou za zaposljavanje: -Trazim posao, kod kuce imam zenu i desetoro dece. Sluzbenik sleze ramenima i mirno pita: -A osim toga, sta jos znate da radite?

9. - Kao vas advokat, nisam mogao uciniti vise za vas, vjerujte mi. - Hvala.I deset godina je mnogo.

10. Kupac ulazi u apoteku: -Mogu li da dobijem malo strihnina? Za svekrvu. -Imate li recept? -Nemam, ali mogu da vam pokazem njenu fotografiju.

11. Neki saljivdzija pridje moleru koji je sjedeci na molerskim ljestvama, farbao plafon. - Drzi se dobro za cetku! Sad cu da ti skloniti ljestve! I stvarno, izmace mu on ljestve. Ali na njegovo iznenadjenje, moler ostade da visi, drzeci se za cetku. - Bogamu!!! Kako to izvodis? - Prosto, znao sam taj vic...

12.Kontrolor leta je poskocio kad se u tornju cuo pilotov glas: -Halo, kontrola? Ovde AGA 747-929. Prazni su mi rezervoari, imam jos samo tri litra goriva. Kontrolor se sledi i krajnjim naporom sustezuci uzbudjenje, rece: -Halo, AGA 767-929? Saaamo bez panike. Miirno… Javite mi vas polozaj... -Tu smo na kraju piste.Gdje je cisterna?

13. Razgovaraju prijatelji: -U mojoj firmi traze blagajnika. -Zasto? Pa prosle nedelje ste uzeli novog. -Jes'. Bas njega i traze.

14. Direktor ludnice zove policijsku stanicu i trazi pomoc u hvatanju bolesnika koji je tog dana pobjegao s ljecenja. -...visok je metar i pedeset, vrlo je mrsav i tezak je oko dvjesta kila... -Ali to je nemoguce! Covjek od metar i pedeset, mrsav i dvjesta kila? -Pa jesam li vam rekao da je lud!!

15. Bjezi covjek od psa oko bunara. Naidje drugi i rece: -Pazi , ujesce te pas! -Nece, bjezim mu vec dva kruga!

16.-Mama mi se preudala i novi tata me uci da plivam. -Jel' ? Pa, kako se snalazis? -Odlicno! Vec sam naucio da se sam izvucem iz dzaka...

17. Drot je zaustavio covjeka cija mu se voznja ucinila sumnjivom: -Pusite ovdje, molim vas - kaze on covjeku podnoseci balon za alko-test. -Ne mogu, imam astmu. Evo ljekarskog uvjerenja... -Onda ce te sa mnom u stanicu, da vam uzmemo krv. -Ni to ne moze, imam hemofiliju. -Podjite onda ovom bijelom linijom desetak koraka. -Ne mogu,pijan sam...

18. Zali se mladi sluzbenik svojim kolegama na poslu: - Moja zena ocajno kuha. Jutros sam slomio zub dok sam pio kafu....

19. Holivudska glumica obraca se muzu: - Dzone, pozuri! Tvoja i moja djeca pobila su se sa nasom!

20. - Vidis ovaj sat na mojoj ruci? E, to ti je PREDRATNI svajcarski sat... - Glupost! Zna se da Svajcarci nikad nisu ratovali!

29.Crnac sjedi u tramvaju u Nju Orleansu i cita neke jevrejske novine. Najednom ga po ramenu potapse neki bjeli Jevrejin i tiho mu prosapta: 'Zar vam nije dovoljno vec to sto ste crnac ?'

30. Vojni manevri u Izraelu. Na nekom mostu, zbog manevara, stoji natpis: 'Most je srusen!' Sa osmatracnice, kapetan ugleda kroz svoj dvogled, kako grupa pjesadinaca mirne duse prelazi preko mosta. Ljutit, kapetan uskoci u dzip, sjuri se do mosta i hoce da izriba vojnike. Na svoje veliko zaprepascenje, u posljednjem trenutku vidi da vojnici nose transparent na kome pise: 'Mi plivamo'.

31.Dva Jevrejina dobrovoljno se prijave u Izraelsku ratnu mornaricu. Oficir na regrutaciji ih pita: 'Znate li da plivate ?' Jedan od dobrovoljaca se obraca onom drugom: 'Sta sam ti rekao ? Ni brodove nemaju !'

32. Sjedi vrabac u polju i posmatra kravu kako pase. U zlo doba krava obavi fiziolosku potrebu i posere se na vrapca. Vrabac, onako mali, zatrpan gomilom ***, poce da se koprca, pokusavajuci da izadje. U tom naidje macka, izvadi ga i ... pojede. 1. Naravoucenije: Ne misli ti svako zlo ko ti sere po glavi. 2. Naravoucenije: Bolje je biti u govnima do guse, nego samo do koljena. 3. Naravoucenije: Nije ti prijatelj svako ko te iz govana vadi.

33. Skace novopeceni padobranac iz aviona, i desi mu se da se padobran ne otvori. Uhvati ga panika te sta cu sad te jao majko.... ali vidi on covjeka kako ide prema gore. -Zdravo...vi mora da ste iz servisa? -Jok, iz barutane...

34. Razgovor negdje na Balkanu: - A zasto ste svoju kcerku poslali da studira filozofiju? - Pa, kad se uda, dok kuha muzu rucak ili pegla nek ima o cemu da razmislja.

35. - Izljecio sam sina od grizenja noktiju. - Stvarno, ali kako? - Izbio sam mu sve zube!!!

36. Crnogorac se svaki dan molio Bogu: -Boze, daj da dobijem na lotu, Boze daj da dobijem na lotu, Boze daj da dobijem na lotu, kako to svi dobiju a samo ja ne? Boze daj da dobijem na lotu... Prodje neko vrjeme, Bogu se smuci pa mu se javlja : -Uplati, covjece, uplati!

37. Vidjeo ciga da mu se djete isprljalo u blatu pa ga nosi ciganki. -Jeli bre da ga peremo il da pravimo drugo?

38. Zasto zid padne, kada se plavusa nasloni na njega? - Pametniji popusta.

39. Dolazi tip do trafike u kojoj radi plavusa: "Tri kondoma.", kaze tip. A plavusa ce na to: "Jel' za ovdje ili za ponijeti?"

40. Sto radi plavusa naslonjena na dzamiju? Slusa Bad religion!

41. Idu dvije plavuse ulicom i nadu ogledalo. Prva ga uzme i kaze: Gle moja slika! Onda ga uzme druga i kaze: E jesi ruzna!

42.Koja je razlika izmedu plavuse i prostranog svemira? - U prostranom svemiru ima nade za inteligentnim zivotom.

43. Koja je razlika izmedu Porsche-a i plavuse? - Porsche se nikada ne posuduje prijateljima.

44.Sta je vrhunac ludosti? - 144 plavuse u jednoj sobi.

45. Koliko plavusa pravi kokice? - 3, jedna drzi lonac, a dvije drmaju sporet.

46. Zasto plavuse ne vezu cipele? - Da ih mogu brzo skinuti u slucaju da treba racunati preko 10.

47. Koja djevojka u prvom razredu ima najljepse tijelo? Plavusa, tamnokosa ili crvenokosa? - Plavusa. Njoj je 18 godina.

48. Zasto je plavusama tesko brojati do sedam? - Moraju upotrebljavati obje ruke.

49. Sta je rekla plavusina lijeva noga, desnoj? - Nista, nikada se nisu srele.

50. Kakva je razlika izmedu plavuse i racunala? - U racunalo se informacije unose samo jednom.

51. Koja je razlika izmedu pametne plavuse i NLO-a? - Ima ljudi koji su vidjeli NLO.

52.Sta imaju plavusa i pivska flasa zajednicko? - Oboje su prazni od vrata pa na gore.

53. Sta kaze plavusa kad je pitas da li je zmigavac ukljucen? - Ukljucen je, ugasen je, ukljucen, ugasen, ukljucen, ugasen,...

54.Kako je poginula plavusa pijuci mlijeko? - Pala krava.

55. Zasto plavusa otvara staklena vrata? - Da vidi sta ima s druge strane.

56. Ide plavusa ulicom sa prasetom pod rukom i prolazi pored jedne osobe koja upita - Otkuda ti to? - Dobitak na lotu, odgovara prase.

57. Zasto plavusa nije mogla napisati broj jedanaest? - Nije znala koja jedinica ide prva.

58. Sta radi plavusa kada cvrsto drzi ruke preko usiju? - Pokusava zadrzati misao.

59. Zasto je dobro imati plavusu kao suvozaca? - Mozes parkirati na mjestima za invalide.

60. Tko prvi dode do zemlje, ako plavusa i tamnokosa istovremeno padnu nis provaliju? - Tamnokosa. Plavusa mora stati da pita za put.

61.Kako skinuti jednu jednoruku plavusu s drveta? - Mahni joj.

62. Kako znas da je fax poslan od plavuse? - Postanska marka u kutu.

63. Sta je napravila plavusa kad je cula da se 90% nesreca dogad u kuci? - Odselila.

64. Zasto neke plavuse imaju male rupice na licu? - Jele su sa viljuskom.

65. Kakva je razlika izmedu plavuse i telefona? - Upotreba telefona kosta nekoliko maraka.

66. Zasto plavusa suti dok ima sex? - Mama joj je rekla da na prica sa strancima.

67. Kako se zove plavusa sa dvije mozdane stanice? - Trudnica.

68. Koja oprema je potrebna plavusi da trci 100 metara? - Karta i kompas.

69. Sta je mislila plavusa da je jedna svjetlosna godina? - Dvanaestomjesecni racun za struju.

70. Sta je napravila plavusa kad je dobila blizance? - Otisla traziti drugog oca.

71.Sta je napravila plavusa da bi si priustila za video? - Prodala TV.

72. Zasto je plavusa skinula vrata sa WC-a? - Da nitko ne gleda kroz kljucanicu.

73.Koliko se puta smije plavusa kad joj ispricas vic? - Tri puta. Jednom kad joj ispricas, drugi put, kad joj objasnis i treci put, kad ga shvati.

74. Zasto plavusa nije htjela biti Jehovin svjedok? - Rekla je da nije vidjela nesrecu.

75 Zasto se plava prostitutka naljutila? - Saznala je da su druge prostitutke dobivale novce.

76. Sta se desilo sa plavusom koja je htjela registrirati auto, a stala u pogresan red? - Udala se za Hondu Civic.

77. Zasto nikada nema leda u plavusinom zamrzivacu? - Nije znala recept.

78. Sta je rekla plavusa pilotu? - Molim te leti nisko i polako, tako da se ne razbijemo.

79. Kako se zovu bliznakinje plavuse? - Greska evolucije.

80.Kakva je razlika izmedu plavuse i HIV-a? - HIV se razvija.

81. Zasto se plava policajka upucala u glavu? - Ispalila je metak upozorenja u zrak.

82.Koja je slicnost izmedu plavusa i spermatozoida? - Ima ih u milijardama, ali samo jedan mali broj od toga postaje covjekom.

83. Sta je rekla plavusa pri porodaju? - Nadam se da je to moje

84. Zasto plavuse ne jedu kisele krastavce? - Glava im ne moze uci u teglu.

85.Sta je mislila plavusa da je Moby Dick? - Bolest spolnih organa.

86. Sta se dobije kad se plavusa izvrne naopako? - Brineta sa losim dahom.

87. Jeste li culi za plavusu koja je kupila dnevnik u koji je upisivala sve svoje misli? - Nakon tri godine pocela je pisati na drugoj stranici.

88. Kakva je razlika izmedu plavuse i podmornice? - Nisu svi bili u podmornici.

89. Kako uciniti da plavusine oci blistaju? - Uperi joj dzepnu lampu u usi.

90.Koja je slicnost izmedu plavuse i racunala - Covjek ih ne cjeni u potpunosti sve dok ne crknu.

91.Kako se zove plavusa izmedu dvije brinete? - Mentalna blokada.

92. Zasto plavuse mjenjaju pelene svojoj djeci samo jednom mjesecno? - Na paketu je pisalo: "Do 10 kg"

93.Kako se zove nevina plavusa? - Novorodence.

94. Koja je razlika izmedu prostitutke, nimfomanke i plavuse? -Prostitutka: "Hoces li brzo?" -Nimfomanka: "Zar vec?" -Plavusa: "Plavo...okrecit cu plafon u plavo"

95.Koja je razlika izmedu plavuse i stola za peglanje? -Noge na stolu za peglanje se tesko razdvajaju.
Назад на врх Go down
*Dulce Kri$s*
Moderator
Moderator
*Dulce Kri$s*


Број порука : 116
Join date : 03.05.2008
Age : 29

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeSat May 03, 2008 7:26 pm

uh,al ih je puno!
Назад на врх Go down
saki***RBD girl
Admin
Admin
saki***RBD girl


Број порука : 139
Join date : 30.04.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeSat May 03, 2008 8:49 pm

DA
Назад на врх Go down
*Dulce Kri$s*
Moderator
Moderator
*Dulce Kri$s*


Број порука : 116
Join date : 03.05.2008
Age : 29

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeSun May 04, 2008 12:33 pm

Evo jedan:

Mlada zena iznela pred muza tortu koju je sama napravila.
,,Sta si sve stavila u ovu tortu?" upaia muz posle malo zalogaja
,,Sto pitas"
,,Pa, mozda ce ta informacija biti potrebna mom doktoru!!"
Назад на врх Go down
saki***RBD girl
Admin
Admin
saki***RBD girl


Број порука : 139
Join date : 30.04.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeSun May 04, 2008 12:35 pm

XE xe XE xe
Назад на врх Go down
*Dulce Kri$s*
Moderator
Moderator
*Dulce Kri$s*


Број порука : 116
Join date : 03.05.2008
Age : 29

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeSun May 04, 2008 2:13 pm

Jao, ajde stavite i vi neki. Zelim se smejati, vec sam sama sebi dosadila, malo da se zabavim
Назад на врх Go down
Djiksi
Pocetnik
Pocetnik
Djiksi


Број порука : 16
Join date : 22.09.2008
Age : 29

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 9:03 pm

Evo jednog i od mene:
Ode perica kod mame na posao i kaze:-Mama meni se piski-A ona ce na to:-Nemoj tako vulgarno da se izrazavas kad ti se piski reci zvizdi mi se-.
I ode perica kod dede da spava i pre nego sto krene da spava kaze on dedi:-Deda meni se zvizdi-A odgovara deda:-nemoj sine kasno je-Opet perica-Al mnogo mi se zvizdi-opet deda:-Nemoj sine kasno je probudices komsije!-opet perica:-Al deda mnogo-I na kraju kaze deda:-Ajde sine zvizdi al samo dedi na uvce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-
Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Very Happy Razz Very Happy Razz Very Happy Razz Very Happy Razz Very Happy Razz Very Happy Razz Very Happy Razz
Назад на врх Go down
saki***RBD girl
Admin
Admin
saki***RBD girl


Број порука : 139
Join date : 30.04.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 1:44 pm

xexexex
Very Happy
Назад на врх Go down
saki***RBD girl
Admin
Admin
saki***RBD girl


Број порука : 139
Join date : 30.04.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 1:53 pm

Udje ludak u doktorsku ordiacu pa ga doktoka pita sta
je vas problem
Reko mi je bog da sam Napoleon iz cekaonice
ce neko laze!
Nista mu nisam rekao
Very Happy
Назад на врх Go down
saki***RBD girl
Admin
Admin
saki***RBD girl


Број порука : 139
Join date : 30.04.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 1:54 pm

Udje ludak u doktorsku ordiacu pa ga doktoka pita sta
je vas problem
Reko mi je bog da sam Napoleon iz cekaonice
ce neko laze!
Nista mu nisam rekao
Very Happy
Назад на врх Go down
saki***RBD girl
Admin
Admin
saki***RBD girl


Број порука : 139
Join date : 30.04.2008

Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 1:59 pm

xexexe
Назад на врх Go down
Sponsored content





Wwiicceewwii Empty
ПорукаНаслов: Re: Wwiicceewwii   Wwiicceewwii Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Wwiicceewwii
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
RBD fantastic 6 :: Rebelde i RBD Off :: Wicewi-
Скочи на: